fbpx

Gorașco Andrei

R.Edineţ, CEPELEUŢI

Zaplitnîi Gheorghe

R.Floreşti, TRIFĂNEŞTI

Ambros Ion

R.Drochia, MICIURIN

Andronic Tatiana

R.Soroca, RACOVĂŢ

Avram Anatolie

R.Făleşti, EGOROVCA

Baciu Victor

R.Rîşcani, CORLĂTENI

Balaban Vitalii

R.Orhei, ISACOVA

Balan Eduard

R.Ungheni, UNGHENI

Bălan Maia

R.Sîngerei, comuna BILICENII VECHI

Bandalac Valeriu

R.Glodeni, LIMBENII VECHI

Basamalercă Alexandru

R.Ungheni, UNŢEŞTI

Basarab Varvara

R.Cantemir, SADÎC

Bejenaru Claudia

R.Orhei, NECULĂIEUCA

Bejenaru Stelian

R.Făleşti, FĂLEŞTI

Belescu Elena

R.Străşeni, RECEA

Belostecinic Vasile

R.Străşeni, VOINOVA

Berezovschi Andrei

R.Ialoveni, SURUCENI

Beșleagă Victor

R.Hînceşti, BUŢENI

Bivol Parascovia

R.Ialoveni, COSTEŞTI

Boaghi Leonid

R.Străşeni, SIREŢI

Bobuțac Anatol

R.Edineţ, HANCĂUŢI

Bodorin Veronica

R.Donduşeni, FRASIN

Bontea Ruslan

R.Sîngerei, comuna DRĂGĂNEŞTI

Bordei Marin

R.Călăraşi, ŢIBIRICA

Bosîi Ion

R.Ungheni, comuna PÎRLIŢA

Boșneaga Alexei

Municipiul Chişinău, CONDRIŢA

Bostan Angela

R.Leova, SĂRATA RĂZEŞI

Botezatu Liudmila

R.Edineţ, ROTUNDA

Botnariuc Liudmila

R.Edineţ, ZĂBRICENI

Botnaru Lilian

R.Străşeni, LOZOVA

Bradu Ina

R.Edineţ, CHETROŞICA NOUĂ

Bucatari Serghei

R.Glodeni, CUHNEŞTI

Bucșanu Mihail

R.Cantemir, ANTONEŞTI

BUDECI ION

R.Străşeni, CODREANCA

Bujorean Alexandru

R.Leova, LEOVA

Bumbu Pavel

R.Căuşeni, CĂINARI

Burdujan Valentina

R.Rezina, SOLONCENI

Buzut Anatolie

R.Glodeni, LIMBENII NOI

Camerzan Tudor

R.Leova, FILIPENI

Capcelea Veaceslav

R.Drochia, HĂSNĂŞENII MARI

Carp Feodor

R.Cahul, CAHUL

Casian Vasile

R.Ungheni, comuna SCULENI

Catană Rodica

R.Drochia, PELINIA

Cazac Efim

R.Soroca, HRISTICI

Cazacu Ion

R.Hînceşti, PAŞCANI

Cazacu Lilia

R.Leova, SÎRMA

Ceban Ion

R.Edineţ, HLINAIA

Celac Galina

R.Edineţ, LOPATNIC

Celan Ion

R.Orhei, PUŢINTEI

Cemartan Valentina

R.Cantemir, ENICHIOI

Cernețchi Veronica

R.Căuşeni, TĂNĂTARII NOI

Cheptănaru Alexandru

R.Rîşcani, RÎŞCANI

Chiosa Ion

R.Hînceşti, comuna LĂPUŞNA

Chiril Leonid

R.Ialoveni, MALCOCI

Ciobanu Constantin

R.Teleneşti, CHIŞTELNIŢA

Ciobanu Iulian

R.Hînceşti, LEUŞENI

Ciobotaru Victor

R.Leova, BOROGANI

Ciontoloi Ion

R.Căuşeni, CĂUŞENI

Cîrchelan Leonid

R.Cahul, ALEXANDRU IOAN CUZA

Ciubuc Valeriu

R.Ocniţa, HĂDĂRĂUŢI

Ciumac Ghenadie

R.Soroca, EGORENI

Ciumac Valentin

R.Drochia, PALANCA

Ciuvaga Marin

R.Făleşti, TAXOBENI

Coica Ilie

R.Dubăsari, CORJOVA

Cojocaru Liuba

R.Criuleni, MĂGDĂCEŞTI

Cojocaru Nicolae

R.Drochia, DROCHIA

Cojocaru Valentin

R.Teleneşti, INEŞTI

Colța Dumitru

R.Floreşti, FLOREŞTI

Colțeniuc Alexandru

R.Hînceşti, ONEŞTI

Coman Valentin

R.Făleşti, NĂVÎRNEŢ

Condorachi Gheorghe

R.Cahul, TARACLIA DE SALCIE

Consiliu local Mereni

R.Anenii Noi, MERENI

Consiliul Local Badicul Moldovenesc

R.Cahul, BADICUL MOLDOVENESC

Consiliul Local Bobeica

R.Hînceşti, BOBEICA

Consiliul Local Boșcana

R.Criuleni, BOŞCANA

Consiliul Local Ciuciuleni

R.Hînceşti, CIUCIULENI

Consiliul Local Coșernița

R.Criuleni, COŞERNIŢA

Consiliul Local Crihana Veche

R.Cahul, CRIHANA VECHE

Consiliul Local Dolna

R.Străşeni, DOLNA

Consiliul Local Dubăsarii Vechi

R.Criuleni, DUBĂSARII VECHI

Consiliul Local Hănăsenii Noi

R.Leova, HĂNĂSENII NOI

Consiliul Local Maximovca

R.Anenii Noi, MAXIMOVCA

Consiliul Local Micleușeni

R.Străşeni, MICLEUŞENI

Consiliul Local Mihăileni

R.Rîşcani, MIHĂILENI

Consiliul Local Mihailovca

R.Cimişlia, MIHAILOVCA

Consiliul Local Pănășești

R.Străşeni, PĂNĂŞEŞTI

Consiliul Local Sîngera

Municipiul Chişinău, SÎNGERA

Consiliul Local Stoicani

R.Soroca, comuna STOICANI

Consiliul Local Tătărești

R.Străşeni, TĂTĂRĂŞTI

Consiliul Local Telița

R.Anenii Noi, TELIŢA

Consiliul Local Tohatin

Municipiul Chişinău, TOHATIN

Consiliul Local Varnița

R.Anenii Noi, VARNIŢA

Consiliul Local Viișoara

R.Edineţ, VIIŞOARA

Consiliul Municipal Căușeni

R.Căuşeni, CĂUŞENI

Consiliul Municipal Strășeni

R.Străşeni, STRĂŞENI

Consiliul Raional Căușeni

R.Căuşeni, CĂUŞENI

Consiliul Raional Dubăsari

R.Dubăsari, DUBĂSARI

Consiliul Raional Șoldănești

R.Şoldăneşti, ŞOLDĂNEŞTI

Consiliul Raional Strășeni

R.Străşeni, STRĂŞENI

Cotea Galina

R.Rîşcani, HORODIŞTE

Covali Andrei

R.Ialoveni, NIMORENI

Covali Artiom

Municipiul Chişinău, CODRU

Crivoi Ion

R.Căuşeni, UCRAINCA

Cucer Eugeniu

R.Soroca, comuna TĂTĂRĂUCA VECHE

Cucovici Tudor

R.Căuşeni, FÎRLĂDENI

Popescu Ion

R.Cantemir, TARTAUL

Cucu Nicolae

R.Ungheni, comuna FLORIŢOAIA VECHE

Cuiban Aliona

R.Rezina, GHIDULENI

Cvasnei Ion

R.Leova, ORAC

Dărănuță Simion

R.Căuşeni, TOCUZ

Diacioc Rima

R.Dubăsari, PÎRÎTA

Diavor Vasile

R.Anenii Noi, MERENII NOI

Doga Vasile

R.Sîngerei, SÎNGEREI

Dogocher Petru

R.Orhei, comuna VATICI

Doibani Anatolii

R.Căuşeni, BAIMACLIA

Dolghii Vasile

R.Străşeni, MICĂUŢI

Echipa PLDM pentru CRICOVA

Municipiul Chişinău, CRICOVA

Efros - Bujor Natalia

R.Criuleni, PAŞCANI

Erimei Iulian

R.Sîngerei, comuna PREPELIŢA

Eșanu Elena

R.Căuşeni, COŞCALIA

Fedoruța Ion

R.Sîngerei, comuna COTIUJENII MICI

Fetescu Alexandru

Municipiul Chişinău, CHIŞINĂU

Focșa Victor

R.Cahul, TARTAUL DE SALCIE

Gaidei Ghenadie

R.Briceni, DREPCĂUŢI

Garștea Vladislav

R.Cantemir, GOTEŞTI

Ichim Mihail

R.Hînceşti, VOINESCU

Gavrilenco Grigore

R.Hînceşti, DANCU

Gavriliţă Ivan

R.Leova, TOMAI

Ghenciu Efim

R.Cimişlia, SURIC

Gîrneț Vasile

R.Cantemir, CANIA

Goncear Emil

R.Străşeni, CHIRIANCA

Gonța Irina

R.Străşeni, ROŞCANI

Graur Eugenia

Municipiul Chişinău, GHIDIGHICI

Grib Alexandru

R.Floreşti, CAŞUNCA

Ceban Pavel

R.Ungheni, comuna PETREŞTI

Grosu Serghei

R.Sîngerei, comuna PEPENI

Gubca Anastasia

R.Floreşti, PRAJILA

Guțan Igor

R.Floreşti, RĂDULENII VECHI

Guțu Valeriu

R.Nisporeni, CIOREŞTI

Guzun Vasile

R.Rezina, PRIPICENI-RĂZEŞI

Horodișteanu Oleg

R.Edineţ, GAŞPAR

Iațcun Iurie

R.Rîşcani, COSTEŞTI

Iepure Anatolii

R.Căuşeni, HAGIMUS

Ionel Alexandru

R.Călăraşi, BRAVICEA

Iorga Nina

R.Cahul, VADUL LUI ISAC

Istratuc Petru

R.Floreşti, VERTIUJENI

Josanu Gavril

R.Drochia, CHETROSU

Jubea Lidia

R.Căuşeni, TĂNĂTARI

Lazarenco Valeriu

R.Teleneşti, LEUŞENI

Lelic Vadim

R.Teleneşti, TELENEŞTI

Lîsîi Natalia

R.Rezina, CINIŞEUŢI

Lisnic Sergiu

R.Floreşti, CUHUREŞTII DE SUS

Lungu Nicolai

R.Anenii Noi, ROŞCANI

Lupașcu Gheorghe

R.Leova, TOCHILE-RĂDUCANI

Lupașco Mihai

R.Leova, CAZANGIC

Mamaliga Victor

R.Străşeni, VORNICENI

Marandici Vasile

R.Teleneşti, CRĂSNĂŞENI

Mațcan Igor

R.Rîşcani, POCIUMBENI

Matei Serghei

R.Rîşcani, HILIUŢI

Mihalcenco Maria

R.Teleneşti, PISTRUIENI

Mișota Gheorghe

R.Cantemir, LINGURA

Mitrica Andronii

R.Donduşeni, ŢAUL

Mocanu Ion

R.Teleneşti, comuna TÎRŞIŢEI

Mocanu Mihail

R.Căuşeni, OPACI

Igor MOLDOVAN

R.Soroca, SOROCA

Morgoci Gheorghe

R.Teleneşti, VĂSIENI

Moroi Veaceslav

R.Anenii Noi, ŢÎNŢĂRENI

Movileanu Gheorghe

R.Călăraşi, FRUMOASA

Musteață Andrian

R.Rîşcani, GĂLĂŞENI

Negru Vasilii

R.Căuşeni, CHIRCĂIEŞTI

Nenița Natalia

R.Soroca, comuna VĂRĂNCĂU

Nepotu Gheorghe

R.Ialoveni, RĂZENI

Niculița Victor

R.Basarabeasca, ABACLIA

Novac Ion

R.Căuşeni, SĂLCUŢA

Oboroc Oleg

R.Sîngerei, comuna HECIUL NOU

Obreja Sergiu

R.Cantemir, CIOBALACCIA

Pavlov Valeriu

R.Teleneşti, comuna RATUŞ

Pînzaru Marin

R.Sîngerei, comuna ALEXĂNDRENI

Pîrlog Sergiu

R.Căuşeni, CIUFLEŞTI

Pîslaru Valeriu

R.Rîşcani, ZĂICANI

Plămădeală Veaceslav

R.Anenii Noi, PUHĂCENI

Pleșca Octavian

R.Briceni, COTEALA

Pogorea Dumitru

R.Căuşeni, TARACLIA

Pogorea Ion

R.Taraclia, TARACLIA

Popa Serghei

R.Teleneşti, VEREJENI

Dragan Victor

R.Teleneşti, BUDĂI

Popovici Vasile

R.Teleneşti, BĂNEŞTI

Pricop Serghei

R.Ştefan Vodă, ANTONEŞTI

Purici Constantin

R.Soroca, comuna ŞOLCANI

Racu Lucian

R.Donduşeni, SCĂIENI

Răileanu Gheorghe

R.Cimişlia, CIMIŞLIA

Rarancean Elena

R.Anenii Noi, BOTNĂREŞTI

RENATA GABOR

R.Sîngerei, IEZĂRENII VECHI

Rîpă Ion

R.Călăraşi, TUZARA

Rotari Ion

R.Criuleni, JEVRENI

Rusu Alexandru

R.Rezina, CUIZĂUCA

Rusu Artur

R.Rîşcani, PETRUŞENI

Rusu Gheorghe

R.Făleşti, RISIPENI

Sajin Ghenadie

R.Orhei, MOROZENI

Sajin Veaceslav

R.Ungheni, BUMBĂTA

Șalaru Alexandru

R.Ungheni, RĂDENII VECHI

Șalgan Ion

R.Criuleni, comuna BĂLĂBĂNEŞTI

Sănduță Galina

R.Orhei, ORHEI

Șarban Ion

R.Criuleni, ONIŢCANI

Savca Cristina

R.Căuşeni, CÎRNĂŢENII NOI

Schirliu Alexandru

R.Străşeni, NEGREŞTI

Scurtu Lilia

R.Sîngerei, comuna CIUCIUIENI

Scutaru Livia

R.Rezina, REZINA

Șestacovschi Leonid

R.Leova, BĂIUŞ

Sîrbuleț Cozma

R.Sîngerei, comuna COPĂCENI

Slutu Serghei

R.Soroca, comuna OCOLINA

Snegur Marcel

R.Edineţ, PARCOVA

Șoronga Silvia

R.Făleşti, GLINJENI

Spînu Andrei

R.Cahul, CÎŞLIŢA-PRUT

Starostele Andrian

R.Leova, COVURLUI

Stăvilă Oleg

R.Orhei, GHETLOVA

Stavila Pavel

R.Călăraşi, NIŞCANI

Stepuleac Ion

Municipiul Chişinău, GRĂTIEŞTI

Stratan Grigore

R.Călăraşi, CĂLĂRAŞI

Tabacari Svetlana

R.Străşeni, SCORENI

Taburceanu Alexandru

R.Teleneşti, comuna CHIŢCANII VECHI

Țaranu Leonid

R.Făleşti, ALBINEŢUL VECHI

Țarelungă Boris

R.Soroca, comuna VASILCĂU

Tcaci Pavel

R.Căuşeni, CHIRCĂIEŞTII NOI

Țenu Teodor

R.Hînceşti, CĂRPINENI

Țîbîrna Svetlana

R.Căuşeni, BACCEALIA

Tighinean Ion

R.Drochia, POPEŞTII DE SUS

Munteanu Vladimir

R.Cantemir, TOCENI

Tonu Galina

R.Ialoveni, BARDAR

Tuceacov Andrei

R.Sîngerei, comuna CUBOLTA

Tudoreanu Vasile

R.Călăraşi, RĂCIULA

Ciugureanu Liliana

R.Sîngerei, comuna CHIŞCĂRENI

Tutunaru Ana

R.Criuleni, RĂCULEŞTI

Umaneț Leonid

Municipiul Chişinău, BUBUIECI

Munteanu Victor

R.Soroca, comuna BĂDICENI

Untilă Andrei

R.Şoldăneşti, OLIŞCANI

Vacarciuc Gheorghe

R.Cimişlia, JAVGUR

Vasilița Gheorghe

R.Anenii Noi, DELACĂU

Verega Ion

R.Donduşeni, HORODIŞTE

Vieru Ion

R.Sîngerei, comuna COŞCODENI

Vîsoțchii Victor

R.Soroca, ZASTÎNCA

Zabrian Ivan

R.Soroca, comuna PARCANI

Zalevschi Leonid

R.Anenii Noi, CHETROSU

Molodojan Mariana

R.Soroca, comuna VĂDENI

Zastavnețchi Marin

R.Sîngerei, comuna SÎNGEREII NOI